.

.

20pcs 6/8/10/12mm Гроздобер Headwear Накит Settings Cabochon База Празни Рамки Коцки за Cabochon Камео DIY Шноли Barrettes

20pcs 6/8/10/12mm Гроздобер Headwear Накит Settings Cabochon База Празни Рамки Коцки за Cabochon Камео DIY Шноли Barrettes

DEN 136.32
DEN 82.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


20pcs 6/8/10/12mm Гроздобер Headwear Накит Settings Cabochon База Празни Рамки Коцки за Cabochon Камео DIY Шноли Barrettes Материјал : бакар+железо Clip Length : 55мм Празен База Големина : 6/8/10/12mm Количина : 20pcs/многу

Кон својствата

Големина:
6mm Blank Base, 8mm Blank Base, 10mm Blank Base, 12mm Blank Base
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
A468
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
BASEHOME
Производ Карактеристики:
headwear накит база
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
Парична казна или Моден:
модата на коса и накит
Материјал:
Бакар
Количина:
20pcs/многу
Обликот:
Круг
hairclip:
косата се носат
Clip Length:
55мм
Празен база големина:
6/8/10/12mm
1:
6mm hairclip база
2:
8мм hairclip база

Најдобри предлози во категоријата