.

.

Трговија на големо Чакал неправилни Форма 9-12 mm Кристално Јасно Природен Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан Влакно 15

Трговија на големо Чакал неправилни Форма 9-12 mm Кристално Јасно Природен Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан

DEN 231.84
DEN 171.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Трговија на големо Чакал неправилни Форма 9-12 mm Кристално Јасно Природен Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан Влакно 15"
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др. Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа

Кон својствата

Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
прави дупка Чакал форма камен монистра
Објектот Тежина:
50g
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Нередовните
боја:
како се покаже слика
Материјал:
рок кварц
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 1mm
Надвор големина:
за 9-12 mm
Тип:
прави дупка Чакал форма камен монистра
Употреба:
за изработка на накит
Примена:
diy хривнија
должина на влакно:
за 35 - 38 cm
Количина:
за 33-36 компјутери

Најдобри предлози во категоријата