.

.

Портокал црвена смола восок мода 8*9mm 9*11mm 10*13mm барел ориз одговара diy ѓердан хривнија лабава монистра накит одлуки 15inch B69

Портокал црвена смола восок мода 8*9mm 9*11mm 10*13mm барел ориз одговара diy ѓердан хривнија лабава монистра накит одлуки 15inch

DEN 239.52
DEN 168.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $8,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $8 - $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно ,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. 5.Големина Или Одговара Прашања;големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. 6.Боја на Неусогласеност;Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. 7.Предизвика продавница на некои од производите е под $8 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка. Повратни информации&Контактирајте со Нас на Нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред, ви Благодариме!
Портокал црвена смола килибар мода 8*9mm 9*11mm 10*13mm барел ориз одговара diy ѓердан нараквици лабава монистра накит одлуки 15inch B69

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
8x9mm, 9x11mm, 10x13mm
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
about 30-60g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
b69
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри предлози во категоријата