.

.

Трговија на големо 5/10 парчиња/многу Сребро Позлатен Hummer Clasps Куки За Ѓердан&Хривнија Синџир Конектори DIY накит наоди Одлуки

Трговија на големо 5/10 парчиња/многу Сребро Позлатен Hummer Clasps Куки За Ѓердан&Хривнија Синџир Конектори DIY накит наоди

DEN 72.48
DEN 47.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


JA0021924
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Сребрен Позлатен
Боја : Сребрена
Големина : 4 x 16mm
Пакет се вклучени : (зависи од вашиот избор)
5 Pcs/10 Pcs Hummer Clasps
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Објектот Ширина:
0.4cm
Бренд Име:
Shellhard
Објектот Тежина:
10g
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Објектот Висина:
1.6cm
Објектот Должина:
1.6cm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
сребро позлатен hummer clasps ѓердан хривнија DIY
Производ Карактеристики:
Hummer clasps за ѓердан хривнија накит DIY
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Тип На Објект:
накит наоди

Најдобри предлози во категоријата