.

.

14*30ММ 50Pcs/многу Rhombus Форма Природна Бела Морска Школка Камен Мушка Накит Шарм Монистра

14*30ММ 50Pcs/многу Rhombus Форма Природна Бела Морска Школка Камен Мушка Накит Шарм Монистра

DEN 527.52
DEN 464.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бесплатен Превозот : Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Федекс, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS/Федекс ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Ви Благодарам Многу!
Материјал : Природна, Бела Школка
Мушка : 30ММ *14 MM
Дупка : 1mm
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Школка
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
2921
Бренд Име:
Starflalling Песна
Објектот Тежина:
0.8g/pc
Објектот Форма:
Rhombus
Материјал:
природни школка
Боја:
погледнете во фото
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри предлози во категоријата