.

.

Hisenlee Висок Квалитет 200pcs Мешана Боја на Букви/Азбука Коцка Spacer Монистра За Накит Одлуки 6X6MM

Hisenlee Висок Квалитет 200pcs Мешана Боја на Букви/Азбука Коцка Spacer Монистра За Накит Одлуки 6X6MM

DEN 95.52
DEN 91.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бренд : Hisenlee Име : Писмо Коцка монистра Нето тежина:31g Материјал : Акрилна Боја : Слика Количина : 200pcs/многу Големина : 6mmx6mm Конверзија : : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен 1inch=40 L или 1 L =0.635 mm Предмет Бр. : B10010-B10019 Употреба : Правење Ѓердан Хривнија Накит Информации : 1. Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина,од еколошки причини, можеби silght отстапување phenmenon, ве молиме во вид преовладува. 2. Ве молиме бидете сигурни дека сте го завршиле и се пополнети сите детали како што контакт лице, адреса, поштенски код и телефонски број пред да плаќање. 3. Превозот : >$5, превозот од Регистрирани Воздухопловната, генерално на времето за испорака е 25-60 дена.Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки, празници, временските или друга причина. >$200, надградба на shiping начин од Експрес Delviery како што се ЕМС / DHL/ Федекс за вас, која е времето за испорака е од 5 до 20 дена. 4. Дали има некој царина? Обично ние ќе declasre на minium вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 5. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно. Економски Воздух e-Mail пораки како што се Yanwen Економија, Correos Економија, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не се достапни да биде следење по напуштање на пост склад. Регистрирани Воздух Mail, како што се Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Aliexpress Стандард Превозот, Epacket се availbale да биде следење. Експрес Испорака, како што се ЕМС/ DHL / Федекс може да биде следење. 6. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да се прошири тоа, и вашите пари нема да одат на нашата сметка. 7. Што да правам кога пратката е скршен или оштетен? Ве молиме проверете пакетот пред да го потпише. Ако тоа е скршен или оштетен, ве молиме да евидентира со превозникот, и се зема phote да испрати до нас.Ние ќе sove за тоа. Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Монистра
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Hisenlee
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
31g
Мушка тип:
писмо коцка монистра
Изберете боја:
мешана боја
Големина:
6mm*6mm
spacer монистра:
Накит одлуки монистра
монистра големина:
6x6mm
Монистра дупка големина:
3.5 mm
Количина:
200pcs
боја:
мешана боја

Најдобри предлози во категоријата