.

.

Chenkai 5PCS BPA Free Силикони Ѓумбир Колачиња Teether Бебе Pacifier Атарот Teething Chewable Pendant Старечки Накит DIY Играчка

Chenkai 5PCS BPA Free Силикони Ѓумбир Колачиња Teether Бебе Pacifier Атарот Teething Chewable Pendant Старечки Накит DIY Играчка

DEN 767.04
DEN 729.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Количина : 5pcs/многу
Материјал : BAP Бесплатна Храна Одделение Силиконски (слични на pacifier и брадавица)
Големина : 76*67*12mm / 3"*2.64"*0.47"
Превозот : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигне, Кина Пост : 2-8 недели, за да пристигнат
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.
Данок : Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле.
Плаќање : со Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика на враќање : Ако постојат некои оштетување за време на испорака, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Повратни информации Ценети : Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
TR029
Бренд Име:
chengkai
Објектот Тежина:
41g
Материјал:
Силикони
Објектот Форма:
Октопод

Најдобри предлози во категоријата