.

.

Ориз Образован Слатководни Бисер Монистра, Барок,сива розова бела 7mm 8мм 9mm Дупка:Околу 0.8 mm, кои се Продаваат По Околу 15.5 Инчен Влакно

Ориз Образован Слатководни Бисер Монистра, Барок,сива розова бела 7mm 8мм 9mm Дупка:Околу 0.8 mm, кои се Продаваат По Околу

DEN 153.60
DEN 105.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Природни Тибетански Ахат Dzi..
$8.08
Природни Тибетански Ахат Dzi..
$7.48
Природни Тибетански Ахат Dzi..
$8.99
1pc Природни Тибетански Ахат..
$8.92
Природни Тибетански Ахат Dzi..
$5.87
Природни Тибетански Ахат Dzi..
$4.87
Природни Тибетански Ахат Dzi..
$5.99
Природни Тибетански Ахат Dzi..
$5.52
добредојдовте на нашата online продавница
Ориз Образован Слатководни Бисер Монистра,Привлечен Дизајн, Барок, различна големина за избор, повеќе бои за избор, , Дупка : Околу 0.8 mm, кои се Продаваат По Околу 15.5 Инчен Влакно
Повратни информации
Ние ќе многу ги цениме вашите Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации .
Вашата поддршка коментар е многу важна за нас.
Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
Нашата Работна Средина :

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
7mm, 8mm, 9mm
Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
161003105055
Материјал:
бисер
Објектот Тежина:
29g
Објектот Форма:
Блескава Форма
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
161003105055:
440975
Ефект:
различна големина за избор

Најдобри предлози во категоријата