.

.

(31996)10PCS 8ММ 24K Шампањ Златна Боја Месинг Цилиндрични Голема Дупка Нараквици Spacer Монистра Висок Квалитет Накит Додатоци

(31996)10PCS 8ММ 24K Шампањ Златна Боја Месинг Цилиндрични Голема Дупка Нараквици Spacer Монистра Висок Квалитет Накит Додатоци

DEN 239.04
DEN 210.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ ID : 31996 Име на Производ : Цилиндрични Голема Дупка Нараквици Spacer Монистра
Материјал : Месинг
Боја : 24 K Шампањ Златна Боја Галвански
Димензии : дијаметар 8ММ висина 6 MM дупка 5 MM

Кон својствата

Бренд Име:
Rosediy
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Дувачкиот
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
31996
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Дувачкиот
боја:
24K Шампањ Златна Боја Галвански
Големина:
diameter 8MM height 6MM hole 5MM
Количина:
10pcs
Стандард:
ЕУ Еколошки Стандарди

Најдобри предлози во категоријата