.

.

1strip 4/6/8/10/12/14mm Природни шарени Вулканска Лава Камен Круг Мушка Круг Лабава Монистра DIY Хривнија Мушка трговија на Големо

1strip 4/6/8/10/12/14mm Природни шарени Вулканска Лава Камен Круг Мушка Круг Лабава Монистра DIY Хривнија Мушка трговија на

DEN 48.00
DEN 46.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1strip 4/6/8/10/12/14mm Природни шарени Вулканска Лава Камен Круг Мушка Круг Лабава Монистра DIY Хривнија Мушка трговија на Големо
Материјал : природен камен Големина Количина на Тежина 4mm околу 90 парче за 10g од 6mm околу 60 парче за 21g 8мм за 48 парче за 36g 10мм за 38 парче за 56g 12mm околу 32 парче за 78g 14mm околу 28 парче за 95g Забелешка
1.Ова е природен камен, па боја , големина и форма ќе различни едни од други 2. Светло, агол, компјутер прикаже различни, бојата може да биде малку отстапување,тоа е нормално

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
14mm, 4mm, 6mm, 8mm, 12mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
about 10/21/36/56/78/95g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
BASEHOME
Број На Модел На:
A455
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
накит наоди
Парична казна или Моден:
модни додатоци хривнија
Пол:
DIY одлуки занает
Материјал:
природен камен
Количина:
1 влакно
Обликот:
круг мушка
diy хривнија мушка:
Буда монистра Нараквици наоди
мушка за DIY:
шарени лава лежиште за DIY
камен круг Монистра:
природен камен мушка
Надворешниот Дијаметар:
4/6/8/10/12/14mm

Најдобри предлози во категоријата