.

.

2017 промет на Големо со 10Pcs Шарм за Накит DIY Одлуки Монистра Антички Sliver Златна Индискиот Слон Мушка Spacer Монистра за Влакно

2017 промет на Големо со 10Pcs Шарм за Накит DIY Одлуки Монистра Антички Sliver Златна Индискиот Слон Мушка Spacer Монистра

DEN 61.92
DEN 57.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Цел Слободни Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел>$5 За Слободни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Цел>$150 Слободни DHL
Руските купувачи ве молиме пополнете во полниот назив и целосна адреса

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
1.6g
Метали Тип:
Легура
Бренд Име:
Amader
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BD218
Објектот Форма:
слон
Користи:
Хривнија DIY додатоци
боја:
Злато / Сребрена
Материјал:
Легура
Брод:
Цел
Ship2:
Цел>$5 За Слободни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Ship3:
Цел>$150 Слободни DHL

Најдобри предлози во категоријата