.

.

трговија на големо 10 компјутери/многу златен злато позлатен монистра капи накит одлуки занает наоди DIY за жени

трговија на големо 10 компјутери/многу златен злато позлатен монистра капи накит одлуки занает наоди DIY за жени

DEN 187.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.9cm
Производ Карактеристики:
14k злато позлатен
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Должина:
0.9cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
1cm
Број На Модел На:
3CK9
Објектот Тежина:
10g
Надворешниот Дијаметар:
9x10mm
внатрешниот метал:
Бакар
обложено слој материјал :
14k злато позлатен
Големина:
9x10mm

Најдобри предлози во категоријата