.

.

IT 'S ДЕВОЈКА Срцето со Розова боја се Сини Кристал 925 Sterling Silver Шарм Монистра Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Хривнија Berloque

IT 'S ДЕВОЈКА Срцето со Розова боја се Сини Кристал 925 Sterling Silver Шарм Монистра Одговара на Оригиналот Пандора Шарм

DEN 474.24
DEN 356.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
PD0118
Бренд Име:
HANZHISHI
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Објектот Тежина:
2.4G
Материјал:
Сребро+циркони

Најдобри предлози во категоријата