.

.

DIY Накит Наоѓање на Снабдувањето со Варијабилна Бакар Кинески Јазол Конектори Шарм Додатоци За Жени Хривнија Ѓердан Earring Одлуки

DIY Накит Наоѓање на Снабдувањето со Варијабилна Бакар Кинески Јазол Конектори Шарм Додатоци За Жени Хривнија Ѓердан Earring

DEN 108.96
DEN 86.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1.Али Moda Dropshipping DIY Jewelly Наоди Правење на Резерви Микро Отвори Циркон Fleur De Lis Срцето Шарм Конектор за Додатоци За Жени Нараквици Ѓердан Обетки DIY Одлуки
2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода Микро Отвори Циркон Fleur De Lis Шарм Конектор
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7.Нашата Продавница :
xed Многу o Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
JUYA
Објектот Тежина:
1.3g
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Објектот Должина:
2.3cm
Објектот Ширина:
1.4cm
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.2cm
Производ Карактеристики:
Шарм Конектори За Додатоци
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Број На Модел На:
Кинески Јазол Конектори Шарм Додатоци
Име на производ:
Микро Отвори Циркон Бакар Кинески Јазол Конектори Шарм Додатоци
Материјал:
Бакар+ Циркони
Позлата Боја:
Злато/Бело Злато/Розово Злато PL0029
Конектор Шарм Големина:
23*14mm
Кристали:
ААА Австриската Кристал Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
Conncetor Шарм:
Fleur De Lis Срцето Conncetor Шарм
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Жени Мажи Нараквици Ѓердан Обетки DIY Одлуки
Безопасни :
никел, олово & кадмиум слободни

Најдобри предлози во категоријата