.

.

СЕКРЕТАР сребро 925 шарм черепот на главата пандора монистра колекција совршено се вклопуваат оригиналниот шарм пол женски модни накит алатка 2017

СЕКРЕТАР сребро 925 шарм черепот на главата пандора монистра колекција совршено се вклопуваат оригиналниот шарм пол женски модни

DEN 497.76
DEN 338.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SG
Објектот Тежина:
2-4g
Број На Модел На:
SG1709162
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
925 Sterling silver
Објектот Форма:
Нередовните
Стил:
Тренди/мода/прекрасна
Ветување:
925 Фунта Сребро,ако no100% Наплата
дупка со големина:
околу 4.5 мм,која Одговара на Европските, Biagi, Chmilia,Нараквица DIY
Повод:
Anniverary,Ангажирање,Партија
Подароци:
Денот на вљубените, birthday (Роденден), Божик
Подарок за:
Девојка,Сопруга,Ќерка,Си
Материјал:
925 Sterling silver
Е Прилагодена:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот
Тип На Објект:
Монистра

Најдобри предлози во категоријата