.

.

Геометриски Накит Мувла Pendant Earring Силиконска Смола Занает Алатка За Правење Рачно Изработени

Геометриски Накит Мувла Pendant Earring Силиконска Смола Занает Алатка За Правење Рачно Изработени

DEN 68.64
DEN 45.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики :
Со користење на најнова технологија, на најновите синтетички материјали, огледало подобро, повеќе повторна употреба
Предности : Целосна огледало, високо ниво на транспарентност, добро потреба од брзо ослободување, висока температура, корозија, мувла цврстина мека цврстина соодветни
Употреба : Со силиконски калап за ослободување агент е потрајни
Чистење : Избрише со алкохол или со директна вода за миење и чистење
Имајте на ум дека само на мувла, без накит
Накит Правење Чекори :
Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски калап
Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата.
Микс на епоксидни на соодветен сооднос
Микс тонер во епоксидна
Се прелива епоксидна во мувла
Почекајте додека епоксидна лекување
Спецификација :
Материјал : Силикон
Големина : прибл : 7.5cmx6.1cm/2.95"x2.40"
Боја : Како на слики прикажани
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Силиконски Калап (без мало пакет)

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
7.5cm
Објектот Тежина:
30G
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Објектот Ширина:
6.1cm
Број На Модел На:
накит габи,
Објектот Дијаметар:
0cm
Производ Карактеристики:
Висок квалитет на Накит Pendant Earring Габи,

Најдобри предлози во категоријата