.

.

Половина Круг Бисер монистра Монистра Flatback Cabochon Scrapbooking Занает ABS За Diy 2000pcs 4mm YKL0524-4

Половина Круг Бисер монистра Монистра Flatback Cabochon Scrapbooking Занает ABS За Diy 2000pcs 4mm YKL0524-4

DEN 191.52
DEN 182.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производ Детали
Половина Круг Бисер монистра Монистра Flatback Cabochon Scrapbooking Занает ABS За Diy 2000pcs 4mm YKL0524-4
Може да биде ви се допаѓа
Оваа Среќа боја
Ова дрво производи
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.41g
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Број На Модел На:
YKL0524-4
Бренд Име:
Beeroom
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
мешани
Големина:
4mm
Одговара:
Cabochon Scrapbooking
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
цвет монистра
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата