.

.

Ајде да се Направи Бебе Подарок/Производи/Пакување Кутија 50pcs Kraft Хартија Свадба Завиткување Накит Снабдување Nursuing Приврзоци Додатоци Кутија

Ајде да се Направи Бебе Подарок/Производи/Пакување Кутија 50pcs Kraft Хартија Свадба Завиткување Накит Снабдување Nursuing Приврзоци

DEN 1196.64
DEN 1017.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Количина : 50pcs
големина на : 15.5*9*1.5 cm

Кон својствата

Бренд Име:
ајде да се направи
Материјал:
Хартија
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Железо
Трговија на големо:
прифатете
Dropshipping:
прифатете

Најдобри предлози во категоријата