.

.

Висок Квалитет! 4MM 145 компјутери/многу Круг Стакло Roundlle Кристал Лабава Spacer Мушка Јасно Bicone String Монистра Бесплатен Превозот

Висок Квалитет! 4MM 145 компјутери/многу Круг Стакло Roundlle Кристал Лабава Spacer Мушка Јасно Bicone String Монистра Бесплатен

DEN 33.12
DEN 28.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5813117976071019 Особено се препорачува US $ 0.86
/пакет US $ 0.98
/пакет US $ 1.68
/парче US $ 2.15
/парче US $ 1.52
/парче US $ 1.50
/пакет US $ 1.05
/парче US $ 0.85
/парче US $ 1.43
/пакет US $ 2.80
/пакет US $ 0.50
/парче US $ 1.62
/метар Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање ќе го прифатиме alipay.сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката ,ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена ПАКЕТИ Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. ПРЕВОЗОТ внимание, ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во 15 - 35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена. QQ 332528294 ВРАЌАЊЕ Ние прифаќаме да се вратат. Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1.Враќање мора да биде во оригинална состојба; 2.Враќање во рок од 14 дена; 3.Купувачи се плати за враќање поштарина. ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување. многу е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи .It' s високо ценети ќе ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако ви се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме . Ви благодариме! : )

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
FLTMRH
Материјал:
Стакло
Големина:
4mm

Најдобри предлози во категоријата