.

.

(20259)5 метри ширина:3,5 ММ Бакар Извртени Линк Синџири Фигаро Синџир Ѓердан Синџир Diy Накит Наоди Прибор трговија на Големо

(20259)5 метри ширина:3,5 ММ Бакар Извртени Линк Синџири Фигаро Синџир Ѓердан Синџир Diy Накит Наоди Прибор трговија на Големо

DEN 216.00
DEN 190.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ ID : 25498 Име на Производ : Специјален синџир Материјал : Бакар
Боја : Антички Бакар
Големина : Синџир ширина : 3,5 ММ
Производ ID : 20259 Име на Производ : Специјален синџир Материјал : Бакар
Боја : Антички Бронза
Големина : Синџир ширина : 3,5 ММ

Кон својствата

Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
0.35cm
Производ Карактеристики:
Синџир линк не може да се отвори
Објектот Должина:
500cm
Објектот Тежина:
38g
Број На Модел На:
20259 25498
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
Античкиот Бронза,Антички Бакар
Големина:
Chain width
Количина:
5 Метри

Најдобри предлози во категоријата