.

.

6mm 8мм 10мм Обоена Amazonite камен монистра Фацетирани Шума Лабава монистра 1 string за 40cm трговија на големо

6mm 8мм 10мм Обоена Amazonite камен монистра Фацетирани Шума Лабава монистра 1 string за 40cm трговија на големо

DEN 157.92
DEN 130.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
1.На монистра се 3sizes : 6mm,8mm,10мм ,дупка големина 0.8 mm
2.Цената е за 1 string
6mm 1string за 58pieces
8мм 1string за 45pieces
10мм 1string за 38pieces
За Превозот :
1.Цел износ подолу ние ќе ја испрати на превозот метод choosed.
-Ако choosed Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
-Ако choosed Posti Финска Економија.ние ќе ја испрати од Posti Финска Економија.
-Ако choosed Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.ние ќе ја испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.( Ќе има некои дополнителни трошоци за оваа превозот Метод).
2.Цел износ над ќе испрати :
Сад ќе испрати од epacket.(10~15business дена пристигнат)
Шпанија, Ние ќе испратиме со CORREOS PAQ 72.(15~45days пристигнат)
Русија и Белорусија ќе испрати од Posti Финска.(15~45days пристигнат)
Друга Земја ние ќе ја испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.За слободни,15~60days пристигнат)
3.Цел износ над ние ќе ја испрати од експрес за слободни.
ГЛАСАЧКО место;1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Posti Финска Економија ,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.обично треба 15~60days да пристигнат.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Posti Финска Економија.само следење на информации во Кина.
Надвор од Кина нема следење на информации.
2.Ако по 50days сеуште можете да не добиете пакет ,ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.02 0.04 0.06
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
JC0776
Бренд Име:
Akusesari
Материјал:
Камен
боја:
избрани
Материјал:
Amazonite
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm

Најдобри предлози во категоријата