.

.

40pcs Гравирање Шема Пеперутка Дрво Монистра За Накит Одлуки DIY Занает Подароци За Децата Lead-Free Монистра

40pcs Гравирање Шема Пеперутка Дрво Монистра За Накит Одлуки DIY Занает Подароци За Децата Lead-Free Монистра

DEN 105.60
DEN 88.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

40pcs Гравирање Шема Пеперутка Дрво Монистра За Накит Одлуки DIY Занает Подароци За Децата Lead-Free Монистра
опис на производот :
Материјал :Дрво
Големина:20x26mm
Количина :40pcs
Обликот:КАКО што е Прикажано
Производот се прикаже:

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
30g
Број На Модел На:
B01338
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Laudsong
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Форма:
Пеперутка
Големина:
20x26mm
Обликот:
Пеперутка
боја:
мешани
Употреба:
за изработка на накит

Најдобри предлози во категоријата