.

.

BASEHOME 20pcs/број 6 Бои 25/28/30/33/35mm Keychain Круг Keyring Наоди се Вклопуваат DIY Keychain Прстен Кругови Додатоци

BASEHOME 20pcs/број 6 Бои 25/28/30/33/35mm Keychain Круг Keyring Наоди се Вклопуваат DIY Keychain Прстен Кругови Додатоци

DEN 177.60
DEN 124.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


BASEHOME 20pcs/број 6 Бои 25/28/30/33/35mm Keychain Круг Keyring Наоди се Вклопуваат DIY Keychain Прстен Кругови Додатоци
Материјал : цинк легура
Производ големина : 25/28/30/33/35 MM
Количина : 20pcs/многу

Кон својствата

Големина:
25mm, 28mm, 30mm, 33mm, 35mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
BASEHOME
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
конектор
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Накит Наоди Тип:
Конектори
Тип На Објект:
keychain круг
Пол:
diy keychain додатоци
Материјал:
Метал
Надворешниот Големина:
25/28/30/33/35mm
Количина:
20pcs/многу
1:
Родиум Позлатен,Антички Бронза Позлатен
2:
клучни синџири клучните прстени
3:
античкиот бронза круг
4:
круг за keychain diy
5:
diy keychain наоди

Најдобри предлози во категоријата