.

.

90meter/многу Дијаметар 1mm Памук Восок Кабелот Тема Хривнија Ѓердан Наоди Beading Кабелот String За Diy Накит Означување

90meter/многу Дијаметар 1mm Памук Восок Кабелот Тема Хривнија Ѓердан Наоди Beading Кабелот String За Diy Накит Означување

DEN 230.88
DEN 189.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

-3.70 /метар метар 90meter/многу Дијаметар 1mm Памук Восок Кабелот Тема Хривнија Ѓердан Наоди Beading Кабелот String За Diy Накит Означување
1)Материјал : Кожа
2)Големина : Дијаметар 1mm
3)Бои : 15 Бои
4)Пакување : 90meter/многу
5)Тежина : Околу 25g/многу
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
кожа кабелот
Објектот Висина:
0inch
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Број На Модел На:
F1621
Објектот Тежина:
0g
Материјал:
кожа
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
кожа
Дијаметар:
1mm
боја:
15 бои
Количина:
90meter/многу
Тип На Објект:
восок кабелот 1mm
Shap:
восок кабли
Тип:
восок нишка 1 mm
дизајн:
памук восок кабелот
useage:
beading кабелот string нишка
Функција:
восок кабелот 1mm

Најдобри предлози во категоријата