.

.

трговија на големо 205 12pcs/многу цвет микс круг стакло cabochons DIY накит наоди се вклопуваат 18mm snap копчето шарм хривнија жените подарок

трговија на големо 205 12pcs/многу цвет микс круг стакло cabochons DIY накит наоди се вклопуваат 18mm snap копчето шарм хривнија

DEN 105.60
DEN 74.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Изберете она што ви треба.
име : 12mm парчиња 01,18 мм парчиња 01,20 mm chunks01, парчиња 03,18 мм парчиња 04 стакло cabochon : 10мм 16mm 18mm 20mm 25мм Треба други големина,ве Молиме контактирајте со нас

Кон својствата

Големина:
12mm chunks 01, 18mm chunks 01, 20mm chunks 01, chunks 03, 18mm chunks 04, glass cabochon 10mm, glass cabochon 16mm, glass cabochon 18mm, glass cabochon 20mm, glass cabochon 25mm
Бренд Име:
LUWELLEVER
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Ширина:
2cm
Производ Карактеристики:
Одговара 18mm Snap Копчето Накит
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
2cm
Објектот Тежина:
5g
Број На Модел На:
10мм 16mm 18mm 20mm 25mm
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
бакар стакло

Најдобри предлози во категоријата