.

.

Сребро Бронза Злато Метал Антички Бронзени Алки најголемиот Дел Линк Синџири за Diy Ѓердани Нараквици Изработка на Накит трговија на Големо Снабдување

Сребро Бронза Злато Метал Антички Бронзени Алки најголемиот Дел Линк Синџири за Diy Ѓердани Нараквици Изработка на Накит трговија

DEN 165.60
DEN 116.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Specificaion Листа Состојба : 100% Нов Материјал : Железо Големина На :
Должина : 5 метри
Прстен Големина : 5.5 мм
Количина : 1 Парче Боја : Како опции се ПРОЧИТА МЕНЕ : важни 1. Објектот Боја може да има мала разлика во различни екрани, ова е нормален феномен 2.Големина се мери со раце ,таму може да има 0.2-0.5 mm отстапување 3. Трговија на големо, dropshipment се секогаш добредојдени. 4. Ако било quesions на цел или пратката, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро во 12 часот. ве молиме целосно разбирање ние сме во различна временска зона.
Големина Упатство
ЃЕРДАН ДОЛЖИНА 40cm ( 16" ) 45см ( 18" ) 50cm ( 20" ) 55cm ( 22" ) 60cm ( 24" ) 65cm ( 26" ) *Носење ефект ќе бидат погодени од луѓето тело, модели носи бројка е за повикување само. Ве молиме погледнете го раст, всушност,. Мерка Прст Circuference 1.Подготви се лизга на хартија или јаже и дозволете на вашиот прст 2.Белег на делница 3.Мерење на lenth тогаш се турнеја *Можете да го користите истиот метод за да се измери Зглоб Circuference
Како Да се Одржи Maitain Fashin Накит се Избегне Вода се Избегне Пот се Избегне Детергент се Избегне Гребење Како Повеќето Модни Накит се направени од алуминиум
Ве молиме чувајте ги од вода
исчистете ги со заеднички мека сува крпа
подобро да не се носат кој сите времиња, но да, во ред. Одржување На Парична Казна Накит Сребрена Полирање Ткаенина За Чистење На Сребрен Накит Мека Накит Кутија Да Се Задржи
Сервисот за ЧИТАЊЕ МЕНЕ важно да Бараме За долгорочен Деловен Однос со Секој Клиенти, Ако е Можно. Значи, ако имате прашања или проблем на производ, пакување, испорака или други, ве Молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ќе ви одговори во 12 часот. Ако план за промет на големо или dropshipment и имаат какви било посебни барања на пратката или pacakge, ве молиме слободно контактирајте со нас Долго Живеат Разбирање, Почитување & Комуникација.
Нашето Најдобро Продаван Категорија

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.55cm
Производ Карактеристики:
Опашката Extender О Прстен Крстот Метални Синџир
Број На Модел На:
ACMC016
Метали Тип:
Железо
Објектот Висина:
0cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Должина:
500cm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
TRYTRYSEE
За да изберете големина:
Прстен Големина 5.5 мм
Употреба:
Синџирот За Diy Додатоци, Везана Снабдување
Количина:
5 метри
Тип:
G15ff

Најдобри предлози во категоријата