.

.

BASEHOME 10pcs/многу 316L не ' Рѓосувачки Челик 6-20mm Внатрешна Големина Earring Settings Cabochon База Одговара Cabochon Камео DIY Уво Накит

BASEHOME 10pcs/многу 316L не ' Рѓосувачки Челик 6-20mm Внатрешна Големина Earring Settings Cabochon База Одговара Cabochon Камео

DEN 122.88
DEN 86.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


BASEHOME 10pcs/многу 316 L не 'Рѓосувачки Челик 6-20mm Внатрешна Големина Earring Settings Cabochon База Одговара Cabochon Камео DIY Уво Накит Материјал : не' рѓосувачки челик Празен База Големина : 6/8/10/12/14/16mm(внатрешна големина) Clasps Големина : 13x19mm Количина : 10pcs/многу

Кон својствата

Големина:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Број На Модел На:
D060
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
BASEHOME
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
уво Накит База
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
накит наоди
Парична казна или Моден:
моден студ обетки додатоци
Пол:
DIY одлуки занает
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
10pcs/многу
1:
DIY студ обетки
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
6/8/10/12/14/16/18/20mm
Clasps големина:
13X19MM
2:
уво накит

Најдобри предлози во категоријата