.

.

ПРОДАЖБА 5*8мм пурпурна Rondelle природни sugilite Лабава Монистра влакно 15 накит одлуки-los686 трговија на Големо/мало за Слободен брод

ПРОДАЖБА 5*8мм пурпурна Rondelle природни sugilite Лабава Монистра влакно 15 накит одлуки-los686 трговија на Големо/мало за

DEN 528.00
DEN 401.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 5*8мм пурпурна Rondelle природни sugilite Лабава Монистра влакно 15" накит одлуки-los686
Опис :
Работи : ПРОДАЖБА 5*8мм пурпурна Rondelle природни sugilite Лабава Монистра влакно 15" накит одлуки-los686 Должина/големина : 15inch / за 5*8мм Затворач : нема Облик/ Боја : Rondelle / Виолетова S/N : los686 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект кликнете тука за детали!>повеќе Multicolor Ѓердан los680>5*8мм кралскиот џаспер los681>5*8мм Зелена Multicolor Ахат los682>5*8мм Сина синтеза lapis los683>4*6mm Зелена Multicolor Ахат los684>3*8мм Жолта jade los685>2*6mm Жолта jade los686>5*8мм Пурпурна sugilite los687>4*6mm Пурпурна sugilite los688>4*8мм сина Amazonite los689>4*6mm Сина синтеза lapis кликнете тука за детали!>повеќе Multicolor Ѓердан
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
qingmos
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
5*8mm
Објектот Тежина:
60g
Број На Модел На:
los686
Објектот Форма:
rondelle
colro:
Виолетова
Големина:
5*8мм
Обликот:
rondelle
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
5*8mm
Должина:
15inc
Материјал:
sugilite

Најдобри предлози во категоријата