.

.

500pcs/многу Модни Железо Кабелот Крајот Капи Одговара 3мм Кабелот Клипови За Ѓердан Хривнија Конектори Затворач,DIY Додатоци 3.5x9mm

500pcs/многу Модни Железо Кабелот Крајот Капи Одговара 3мм Кабелот Клипови За Ѓердан Хривнија Конектори Затворач,DIY Додатоци

DEN 252.96
DEN 190.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Железо
Боја : Никел
Големина : 3.5*9 MM ( Одговара 3мм Кабелот Клипови за Ѓердан Хривнија Конектори Затворач)
Количина : 500 КОМПЈУТЕРИ/многу
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
lae1sa
Материјал:
Железо
Големина:
3.5*9MM
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0.35cm
Објектот Должина:
0.9cm
Објектот Тежина:
40g
Објектот Ширина:
0.35cm
Објектот Висина:
0.9cm
Производ Карактеристики:
Метал Финалето Кука
Број На Модел На:
EL761

Најдобри предлози во категоријата