.

.

Biwa Образован Слатководни Бисер Монистра,Свадба Накит, црвеникава портокал, 9-25мм, Дупка:Околу 1mm, кои се Продаваат По Околу 14.5 Инчен Влакно

Biwa Образован Слатководни Бисер Монистра,Свадба Накит, црвеникава портокал, 9-25мм, Дупка:Околу 1mm, кои се Продаваат По Околу

DEN 119.52
DEN 97.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте во мојата продавница :
Производи Детали :
Biwa Образован Слатководни Бисер Монистра,Свадба Накит, црвеникава портокал, 9-25мм, Дупка : Околу 1mm, кои се Продаваат По Околу 14.5 Инчен Влакно
NO : 160519143051 Weight : 40gram Size : 9-25мм

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
160519143051
Објектот Форма:
Принцезата Форма
Материјал:
бисер
Објектот Тежина:
40 g
160519143051:
397914
Надворешниот Дијаметар:
9-25mm

Најдобри предлози во категоријата