.

.

Рачно изработени Браун Yak Рог Круг Монистра Природни Yak Рог Мала е Маркери Тибетската Мала е Додатоци Монистра

Рачно изработени Браун Yak Рог Круг Монистра Природни Yak Рог Мала е Маркери Тибетската Мала е Додатоци Монистра

DEN 210.24
DEN 192.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Рачно изработени Браун Yak Рог Монистра Природни Yak Рог Мала Маркери Тибетската Мала е Додатоци Круг Монистра.
Овие зрнца се добри за донесување на Тибетската malas и нараквици.

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
6mm 10pcs, 8mm 10pcs, 10mm 10pcs, 12mm 5pcs, 14mm 5pcs, 16mm 5pcs, 18mm 5pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TOBEME
Материјал:
рог
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
MB0306
Надворешниот Дијаметар:
0.6cm - 2.0cm

Најдобри предлози во категоријата