.

.

45# Челик DIY Накит Алатка Поставува: Круг Носот Клешти, Жица-Машина Клешти и од Страна на-Сечење Клешти, Црна, 315x70x10mm; 3pcs/set

45 Челик DIY Накит Алатка Поставува: Круг Носот Клешти, Жица-Машина Клешти и од Страна на-Сечење Клешти, Црна, 315x70x10mm;

DEN 408.00
DEN 286.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификации :
• Пакување димензии : Околу 315 mm (должина), 70 mm (ширина), 10 mm (дебелина)
• Side-сечење клешти големина : Околу 110 mm
• Рамна носот клешти големина на : 130 mm
• Круг од носот клешти големина : Околу 125 mm
• Item тежина : 216 грама
• Материјал : Челик
• Метална боја : Platinum
• Одделение : 1 сет
Црна, удобно, поместена рачки за вашата удобност.
Заеднички накит алатка поставува за поудобно накит одлуки,
• Станот-носот клешти може да се користи за да се наведнуваат лим или од метална жица во форма.
• Круг-носот клешти се користи за да се наведнуваат лим или од метал и жица за да се направи совршен кругови.
• Несаканите сечење клешти се одлични за рамна сечење на жица. Тие им овозможуваат на рамна намали, дури и во tightest на места, создавајќи помалку поднесување.
Потсетници :
1) сликите прикажани се само застапеност и може да се појави поголем на екранот. Ќе добиете вистинската големина предмети. Please double-check големини пред купување.
2) може да биде мала разлика во бојата поради монитор settings и услови на осветлување.
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
pandahall
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
ПТ-R007-05
Објектот Тежина:
216 g
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Челик
Метална боја:
platinum
Употреба:
Plier Поставува
единица:
1set

Најдобри предлози во категоријата