.

.

ЗАТВОРЕНА 8-бои сплит прстен наоди да се избере за jewerly одлуки во 6mm 340pcs

ЗАТВОРЕНА 8-бои сплит прстен наоди да се избере за jewerly одлуки во 6mm 340pcs

DEN 155.04
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина : outter дијаметар е 6mm Конверзија : 25.4 mm=1 инч, 5carats=1 грам Состојба : 100% Сосема Нов
Ако ви треба сплит прстен во други димензии,ве молиме контактирајте со нас.
овој вид прстен,ние ги имаме во 5mm /6mm/ 8мм /10мм за 8 бои.
различна големина,различна количина ,различни цена
* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри предлози во категоријата