.

.

200pcs 17*23cm бела Organza подарок торба накит пакување екранот кеси Drawstring торбичка за нараквици/ѓердан/сре мини Предиво торба

200pcs 17*23cm бела Organza подарок торба накит пакување екранот кеси Drawstring торбичка за нараквици/ѓердан/сре мини Предиво

DEN 1344.00
DEN 1062.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Кон својствата

боја:
Бела
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
23cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
накит пакување кеси екранот
Објектот Висина:
17cm
Број На Модел На:
17x23

Најдобри предлози во категоријата