.

.

100 компјутери/многу Накит Сребро-обложено Златна Позлатен Круг Earnuts Студ Обетки за Жените Назад Тапа Наоди Корисни Накит

100 компјутери/многу Накит Сребро-обложено Златна Позлатен Круг Earnuts Студ Обетки за Жените Назад Тапа Наоди Корисни Накит

DEN 134.40
DEN 122.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Трговски информации
1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен. Сликите се направени во вид, добредојдени да се избере и да се купи.
2.Сите производи може да биде мало или големо(ако ви треба голем број на производи, ние може да се разговара цената).
3.Можете да ги прилагодите, и само што обезбеди детали на производи(вклучувајќи и јасни слики или големина),можеме да ја завршиме тоа(може да се потврди примерок и тогаш ние ќе произведе,а минималната количина на ред за 50 десетина).
4.Јас прават бизнис во најголемите светски мали стока на големо пазарYiwu,ако има потреба, јас може да ви помогне да купат потребните производи.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
1.1cm
Објектот Ширина:
1.1cm
Број На Модел На:
P-0004
Објектот Дијаметар:
1.1cm
Објектот Висина:
0.5cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
COWNINE
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Објектот Тежина:
0.02g
Производ Карактеристики:
Круг
Големина:
1

Најдобри предлози во категоријата