.

.

LNRRABC Топла 300pcs/многу Висок Квалитет Пеперутка Earring Назад ѓердан/мажи накит/Никел Боја Обетки Капи Слободни Shippng

LNRRABC Топла 300pcs/многу Висок Квалитет Пеперутка Earring Назад ѓердан/мажи накит/Никел Боја Обетки Капи Слободни Shippng

DEN 61.44
DEN 31.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Драг Пријател
Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно
Жешка,3*5mm,300pcs/многу,со Висок Квалитет,Пеперутка,Earring Назад,Злато/Сребрена/Никел Боја,Обетки Капи,Слободни Shippng
предмет тип : earring капи
materiral : цинк легура
големина : околу 3*5mm
количина : 300pcs/многу

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
LNRRABC
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Објектот Должина:
0.5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
20g
Објектот Ширина:
0.3cm

Најдобри предлози во категоријата