.

.

LNRRABC Топла 4*8мм 100pcs/многу Пирсинг Студ Уво Игли ѓердан/мажи накит Боја За Earring diy Earing Додатоци за Жени

LNRRABC Топла 4*8мм 100pcs/многу Пирсинг Студ Уво Игли ѓердан/мажи накит Боја За Earring diy Earing Додатоци за Жени

DEN 53.76
DEN 32.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Драг Пријател
Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно
Жешка,4*8мм,100pcs/многу,Пирсинг Студ Уво,Игли,Злато/Сребрена Боја,За Earring diy,Жени,Бесплатен Превозот
предмет тип : уво игли
materiral : цинк легура
големина : околу 4*8мм
количина : 100pcs/многу

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0.8cm
Бренд Име:
LNRRABC
Објектот Ширина:
0.4cm
Објектот Тежина:
15g
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал

Најдобри предлози во категоријата