.

.

LNRRABC Топла 8мм 200pcs/многу Мали Овци Очи Помине Завртка ѓердан/мажи накит Боја За Beaded pendant Накит Додатоци

LNRRABC Топла 8мм 200pcs/многу Мали Овци Очи Помине Завртка ѓердан/мажи накит Боја За Beaded pendant Накит Додатоци

DEN 67.20
DEN 34.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Драг Пријател
Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно
Жешка,8mm,200pcs/многу,Мал,Овци Очи Ноктите,Завртка,Злато/Сребрена Боја,За Beaded pendant,Накит Додатоци
предмет тип : овци очи помине
materiral : цинк легура
големина : за 8mm
количина : 200pcs/многу

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
LNRRABC
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Должина:
0.8cm
Објектот Тежина:
22g

Најдобри предлози во категоријата