.

.

Топла 4*8мм 100pcs/многу Пирсинг Студ Уво Игли Злато/Сребрена Боја За Earring diy Жените Бесплатен Превозот

Топла 4*8мм 100pcs/многу Пирсинг Студ Уво Игли Злато/Сребрена Боја За Earring diy Жените Бесплатен Превозот

DEN 49.92
DEN 28.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис Топла,4*8мм,100pcs/многу,Пирсинг Студ Уво,Игли,Злато/Сребрена Боја,За Earring diy,Жени,Бесплатен Превозот
предмет тип : уво игли
materiral : цинк легура
големина : околу 4*8мм
количина : 100pcs/многу
Превозот
Стандардната превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само кредитна картичка,Банкарски Трансфер ,Western Union и Зачувам
Купувачот Гаранција
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине било неутрален/негативна повратна информација или отворање на спорот за нас , ние веруваме дека нашата искрена услуга ќе помогне да се реши овој проблем commendably.
Политика На Враќање
Сите предмети ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. ве молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето на тоа, ако не сте задоволни со вашето купување. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.
Ви благодарам многу за вашата потрага по и поддршка.O(∩_∩) O

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
LNRRABC
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Должина:
0.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
15g
Објектот Ширина:
0.4cm

Најдобри предлози во категоријата