.

.

Сребро Полирање Крпа, Antitarnish, Плоштад, за 7.5 cm широки, 7.5 cm долги

Сребро Полирање Крпа, Antitarnish, Плоштад, за 7.5 cm широки, 7.5 cm долги

DEN 452.16
DEN 316.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

торба
Сребро Полирање Крпа, Antitarnish, Плоштад
за 7.5 cm широки, 7.5 cm долги
Сребро полирање платно е од суштинско значење за чистење и одржување на сребро производи. Тоа е лесен за користење, само треба да се фаќа сребро производи нежно, а потоа производот може да стане светла за текстил еден вид на аква на тоа. Она што"s треба вашето внимание е дека тоа не може да се мијат со вода или тоа ќе биде бескорисно.

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
611 g
Број На Модел На:
JT007-1
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Други
Употреба:
сребро ткаенина за чистење
единица:
50pcs

Најдобри предлози во категоријата