.

.

LNRRABC Топла Продажба 12MM*16MM 30pcs/многу DIY Накит Додатоци Материјал за Обетки Изработка на Накит Уво Клип Пад на Превозот

LNRRABC Топла Продажба 12MM*16MM 30pcs/многу DIY Накит Додатоци Материјал за Обетки Изработка на Накит Уво Клип Пад на Превозот

DEN 76.80
DEN 68.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис
Топла Продажба 12 MM*16 MM 30pcs/многу DIY Накит Додатоци Материјал за Изработка на Накит Уво Клип Бесплатен Превозот
предмет тип : накит додатоци
materiral : цинк легура
големина : околу 12*16mm
количина : 30pcs/многу
употреба : earring diy
купувачот се покаже
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери . Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Превозот
САД : 10 - 35days., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена . Други земји : 15 -55 дена . Тоа може да биде подолг. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 7$ . Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот. (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност.)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета. ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши .купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени . Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Бренд Име:
LNRRABC
Објектот Тежина:
16g
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
накит додатоци
Објектот Должина:
1.6cm
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Број На Модел На:
накит додатоци
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Висина:
0inch

Најдобри предлози во категоријата