.

.

LNRRABC Топла 8мм 200pcs/многу Мали Овци Очи Помине Завртка евтини/Сребрена Боја За Beaded pendant Накит Додатоци

LNRRABC Топла 8мм 200pcs/многу Мали Овци Очи Помине Завртка евтини/Сребрена Боја За Beaded pendant Накит Додатоци

DEN 43.68
DEN 39.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Почитувани Купувачи :
1. Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги. ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвори
спорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време . Па ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им даде сте задоволни одговор Веднаш .
2 . Ако на рокот за испорака е да дојдат, но се уште не добиете вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме за да се продолжи времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето!
3 .Ако не можете да ги пратите на вашиот пакет,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви кажам каде е тоа,и ве молиме да не се отвори спорот,се надеваме на вашето разбирање,ви благодарам.
Жешка,8mm,200pcs/многу,Мал,Овци Очи Ноктите,Завртка,Злато/Сребрена Боја,За Beaded pendant,Накит Додатоци
предмет тип : овци очи помине
materiral : цинк легура
големина : за 8mm
количина : 200pcs/многу
Плаќање :
Прифатени методи за плаќање во Моментов, што може да се плати со Кредитна Картичка Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во
во иднина(како да се плати,ве молиме кликнете here : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html)
Превозот :
превозот начин превозот време на превозот надомест
Кина Пост Воздух Mail 15-50 дена бесплатен превозот
DHL 5-8 дена зависи од тежината
EMS 6-9 дена зависи од тежината
ПРОЗОРЦИ 5-8 дена зависи од тежината
Враќање : За било која причина не сте задоволни со предмети. Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање
во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. ако објектот е неисправен. Ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот
метод на плаќање.
Увоз политики :
увозни давачки,даноци и давачки не се inculded во објектите цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се buyrs' одговорност.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со објектот.и нашите услуги. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен feebdback .со пет ѕвездички, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0.8cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
22g
Бренд Име:
LNRRABC
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал

Најдобри предлози во категоријата