.

.

Потрошен материјал За Накит Наоди Отвори Циркон Срцето Суспензија Шарм Bails Метал Монистра За Жени Мажи Нараквици Ѓердан DIY Одлуки

Потрошен материјал За Накит Наоди Отвори Циркон Срцето Суспензија Шарм Bails Метал Монистра За Жени Мажи Нараквици Ѓердан DIY

DEN 299.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашата Компанија Веб-Сајт : Специјален Попуст Област :
100% Сосема Нов Производство и Висок Квалитет на Метал Кауција Монистра За Модата, Монистра Накит DIY Одлуки Име на Производ : DIY Накит Наоди Материјали Микро Отвори Циркон Кауција Суспензија Срцето Шарм Монистра За Жени Мажи Нараквици Ѓердан DIY Одлуки Материјал : животна Средина-Пријателски Меч+ААА Австриската Кристали Кубни Циркони Позлата Боја : Вакуум Вистински Злато / Platinum/Розово Злато/Злато Обложено со Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни Polishied : 100% рачно изработени Полиран Објект големина : 12mm*8мм(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи) Објектот тежина : 2.3 g Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник Материјали За промет на Големо : Мода Накит Нараквици Обетки Ѓердани DIY што Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
5 pieces
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
Bails Метал Монистра
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
0.9g
Бренд Име:
JUYA
Име на производ:
Срцето Суспензија Шарм Bails Метал Монистра
Материјал:
Дувачкиот+Циркони
Позлата Боја:
Злато/Бело Злато/Розово Злато PX0352
Дупка со ГОЛЕМИНА:
3.8 mm
Мушка големина:
17*8мм
Кристали:
ААА Австриската Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
spacer монистра:
Суспензија Кауција Монистра
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Жени Мажи Нараквици Ѓердан DIY Одлуки

Најдобри предлози во категоријата