.

.

ZEROUP 16pcs/многу круг diy стакло cabochon bowknot слика мешан модел одговара база earring амбиент за накит flatback

ZEROUP 16pcs/многу круг diy стакло cabochon bowknot слика мешан модел одговара база earring амбиент за накит flatback

DEN 133.92
DEN 127.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


круг : 16mm
боја : јасно
количина : 16pcs/многу
Имаме комбинација оваа слики во парови во секој пакет, тоа ќе биде подобро за обетки. Ве молиме кажете ни ако имате било какви дополнителни прашања.Ви благодариме. Се надеваме дека ќе може да се добие вашето задоволство.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ви благодариме.
Ние обично брод од објектот преку Кина Пост Воздух Mail.
Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање.
Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 20-60 дена да пристигнат преку Кина Пост Воздух Mail.
Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение.
Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 150.
Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Не сте се најде cabochon која треба?
Кликнете на линкот за да видите повеќе cabochon во нашата продавница.

Кон својствата

Големина:
10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25mm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Стакло
Објектот Ширина:
1.6cm
Производ Карактеристики:
кристално стакло cabochon
Објектот Должина:
1.6cm
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ

Најдобри предлози во категоријата