.

.

Трговија на големо 20PCS Teardrop Смола rhinestones монистра 13x18mm DIY

Трговија на големо 20PCS Teardrop Смола rhinestones монистра 13x18mm DIY

DEN 99.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка


3933846445768676 монистра US $ 1.65
/парче US $ 1.69
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.29
/парче US $ 1.19
/парче US $ 1.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.99
/парче
3933846445768676 монистра US $ 1.65
/парче US $ 1.69
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.29
/парче US $ 1.19
/парче US $ 1.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.99
/парче Производ Повеќе Нови 50 PCS Сјајна Смола Rhinestones Rivoli Круг Беа..
Трговија на големо 20 PCS овална Смола Кристал монистра 13 X18m..
Нови 50 PCS Сјајна Смола Rhinestones Rivoli Круг Беа..
Трговија на големо 30 PCS Заоблени Плоштадот Смола rhinestones ..
Трговија на големо 20 PCS Смола rhinestones octagonal монистра..
Трговија на големо 20 PCS Teardrop Смола rhinestones монистра 1..
Нови 20 PCS Сјајна Смола Rhinestones Rivoli Круг Беа..
Промет на големо со 10 PCS Teardrop Смола rhinestones монистра ..
Трговија на големо 30 PCS Teardrop Смола rhinestones монистра 1..
нови 100 PCS Сјајна Смола Rhinestones Rivoli Круг Се..
Нови 50 PCS Сјајна Смола Rhinestones Rivoli Круг Беа..
Трговија на големо 30 PCS овална Смола Кристал монистра 10 X14m..
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[18294] Испорака детали
Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 24-48 часа по исплата потврди,освен викенд (сабота и недела) и Кинески официјални празници. Предмети ќе бидат испратени директно од производство локација.Ве молиме најдете превозот време и соодветната стапка од страна на вашата локација во следната табела :
Земја
Време На Испорака
Работни дена
5-10
11-15
21-25
26-30
>35
Календарски дена
5-12
13-19
26-30
36-45
>45
Сад
Стапка на пристигнување
9%
50%
35%
5%
Испраќање или враќање
Канада, Австралија
Стапка на пристигнување
4%
38%
43%
10%
Испраќање или враќање
Обединето Кралство
Стапка на пристигнување
7%
38%
44%
5%
Испраќање или враќање
Европа (Исклучување на велика БРИТАНИЈА)
Стапка на пристигнување
2%
38%
45%
10%
Испраќање или враќање
Други
Стапка на пристигнување
3%
38%
48%
20 %
Испраќање или враќање
Превозот времето е прикажан погоре е во нормална состојба и може да биде разновидна поради царинската случаен инспекција, поштата одложување, викенд, празник се скрши или абнормални временските фактори.
Условите на продажбата :
ве молиме видете ја сликата и насловот,ако има повеќе прашања,молам контактирајте ме,јас ќе реагира во 24 часа,ви благодариме!
И ако ви се допаѓа нашиот објект ве молиме дајте ми пет ѕвезди!!!
3933846445768674 монистра US $ 1.69
/парче US $ 1.19
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.49
/парче US $ 1.49
/парче US $ 1.69
/парче US $ 1.29
/парче US $ 0.99
/парче US $ 1.15
/парче US $ 1.99
/парче US $ 0.99
/парче US $ 1.89
/парче

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Надворешниот Дијаметар:
13X18mm
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
XBT1100
Бренд Име:
TTBEADS

Најдобри предлози во категоријата