.

.

100pcs/многу Големо Шарени Lead-free Був Дрво Монистра за Нараквица/Ѓердан 21x17mm k04017

100pcs/многу Големо Шарени Lead-free Був Дрво Монистра за Нараквица/Ѓердан 21x17mm k04017

DEN 217.44
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100pcs/многу Големо Шарени Lead-free Був Дрво Монистра за Нараквица/Ѓердан 21x17mm k04017
Модел : k04017
Материјал : Дрво
Големина : 21x17mm
Боја : Мешана боја
Облик : Облека
Предмет Тип : Fashes
Напомена :
Сликите од оваа точка на нашата веб страница се само за референца да ви кажам дека тие се во мешани бои и/или мешан модел. Сепак, боите или шема, ние се добие од фабриката може да се разликува во секое време. Само да не контактирате за ако имате посебни барања на бојата или моделот и ние ќе се обидеме ако ние може да ги добиете за да се исполнат вашите барања.
Добредојдовте на onebeads !!!!!

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Onebeading
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
21x17mm
Објектот Форма:
Срце Облик
Објектот Тежина:
0.4g/pc
Број На Модел На:
k04017
Големина на:
21x17mm
Дупка:
околу 2mm
боја:
мешана боја
облик:
був
Материјал:
Дрво
is_customized:
Yes
Количина:
100pcs/многу
Објектот Дијаметар:
21x17mm

Најдобри предлози во категоријата