.

.

5pcs Железо Kilt Игли, Платина Боја, за 16mm широк, 50mm долго, дупка: 3мм

5pcs Железо Kilt Игли, Платина Боја, за 16mm широк, 50mm долго, дупка: 3мм

DEN 185.28
DEN 135.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


железо kilt игли, Метална боја
за 16mm широк, 50mm долго, дупка : 3мм
На декоративни brooch има пет циклуси за прикачување на монистра, dangles, fringe и повеќе да се создаде персоналните додаток кој може да се носи на палта, џемпери или капи.Исто како и нашите објект PJX006, PJX007 или HJEW-G003 серија.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Големина:
about 16mm wide, 50mm long, hole
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Должина:
5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
0.016g
Објектот Ширина:
1.6cm
Производ Карактеристики:
станот круг
Број На Модел На:
X-E352-1
Метална боја:
platinum
Употреба:
наоди
единица:
5pcs
Материјал:
Железо

Најдобри предлози во категоријата