.

.

50pcs Плоштадот Сребро Полирање Крпа Накит полски Крпа Корисни Накит Алатки Antitarnish за 7.5 cm широки, 7.5 cm долги

50pcs Плоштадот Сребро Полирање Крпа Накит полски Крпа Корисни Накит Алатки Antitarnish за 7.5 cm широки, 7.5 cm долги

DEN 712.80
DEN 513.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Сребро Полирање Крпа, Antitarnish, Плоштад,за 7.5 cm широки, 7.5 cm долги
Сребро полирање платно е од суштинско значење за чистење и одржување на сребро производи. Тоа е лесен за користење, само треба да се фаќа сребро производи нежно, а потоа производот може да стане светла за текстил еден вид на аква на тоа. Она што"s треба вашето внимание е дека тоа не може да се мијат со вода или тоа ќе биде бескорисно.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Сребро Полски Платно
Објектот Тежина:
332g
Производ Карактеристики:
Плоштад
Број На Модел На:
JT007-1
Објектот Должина:
7.5inch
Бренд Име:
pandahall
Објектот Дијаметар:
7.5inch
Објектот Ширина:
7.5inch
Материјал:
Ткаенини
Материјал:
Други
Употреба:
сребро ткаенина за чистење
единица:
50pcs

Најдобри предлози во категоријата