.

.

18mm Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу k04030

18mm Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу k04030

DEN 299.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


18mm Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу k04030
Материјал : Стакло
Големина : 18mm
Количина : 50pcs/многу Напомена : слики од оваа точка на нашата веб страница се само за референца да ви кажам дека тие се во мешани бои и/или мешан модел. Сепак, боите или шема, ние се добие од фабриката може да се разликува во секое време. Само да не контактирате за ако имате посебни барања на бојата или моделот и ние ќе се обидеме ако ние може да ги добиете за да се исполнат вашите барања.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Број На Модел На:
k04030
Објектот Тежина:
2.5g
Објектот Ширина:
1.8cm
Големина:
18mm
Објектот Висина:
0.5cm
Производ Карактеристики:
стакло cabochon
Бренд Име:
Onebeading
Објектот Должина:
1.8cm
Материјал:
Стакло
Материјал:
Стакло
Големина на:
18mm
Количина:
50pcs/многу
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата