.

.

30g Околу 80Pcs 8x8x8mm Транспарентен Акрилик Круг Монистра Накит DIY Одлуки Наоди се Вклопуваат Хривнија Ѓердан 8 Боја AR0108-AR0274

30g Околу 80Pcs 8x8x8mm Транспарентен Акрилик Круг Монистра Накит DIY Одлуки Наоди се Вклопуваат Хривнија Ѓердан 8 Боја AR0108-AR0274

DEN 55.68
DEN 40.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Детали За Производот :
Материјал : Акрилик
Големина : 8x8x8mm
Облик : Тркалезна
Боја : Изберете ви се допаѓа
Функција : Монистра
Износ : 30g,Околу 80 Pcs
Карактеристики на производот : Ова акрилик монистра погодна за накит одлуки, добар квалитет, убава.што може да се направи хривнија ѓердан и слично.
Пакет Содржина : 1 x пакет

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
AR0108-AR0274
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри предлози во категоријата